Partneři


Statutární město Ostrava
Statutární město Ostrava finančně podporuje činnost oddílu mládeže T. J. Sokol Vítkovice, přípravu a účast sportovců reprezentujících Ostravu na evropských a světových akcích. 

 

Moravskoslezský kraj finančně podporuje činnost mládežnických družstev T.J. Sokol Vítkovice a jejich účast na zahraničných mezinárodních soutěžích.

 

 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy finančně podporuje organizaci sportu ve spolku
AKCENT Ostrava, z. s.
a
T.J. SOKOL Vítkovice

(Neinvestiční dotace pro podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot při pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže ze státního rozpočtu České republiky na rok 2017.)

 


Městský obvod Ostrava – Jih 


    

 

 
Statutární město Ostrava
Statutární město Ostrava finančně podporuje celoroční pravidelnou činnost spolku AKCENT Ostrava, z. s. a vytvoření podmínek pro sportovní tanec dětí a mládeže.
Děkujeme Statutárnímu městu Ostrava za významnou finanční podporu našemu spolku.

Kontaktujte nás

 
AKCENT OSTRAVA, taneční klub
+420 737 248 053

Kalendář akcí


Naši partneři a dotace


Statutární město Ostrava

Statutární město Ostrava finančně podporuje celoroční činnost spolku Akcent Ostrava, z.s. a T.J. Sokol Vítkovice. SMO rovněž podporuje účast mládežnických týmů na mezinárodních soutěžích.
  Moravskoslezský kraj finančně podporuje účast mládežnických týmů  T.J. Sokol Vítkovice na mezinárodních soutěžích v zahraničí.
 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy finančně podporuje zabezpečení sportovní a tělovýchovné činnosti dětí spolku AKCENT Ostrava, z.s.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy finančně podporuje zabezpečení sportovní a tělovýchovné činnosti dětí T.J. Sokol Vítkovice.

 


Městský obvod Ostrava – Jih