2017

     VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2017:

 

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
2. VICEMISTŘI SVĚTA 2017
"SAVAGE" 

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
FINALISTÉ MISTROVSTVÍ EVROPY
"BOSÉ DUŠE" 

Disco Dance Formace (junioři): Contemporary Formace (hlavní kategorie)

   VÍTĚZOVÉ SVĚTOVÉHO POHÁRU 2017
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"MYŠLENKY" 
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"BE LIKE FLAMINGO" 
 Show Dance - malá skupina (junioři):  Disco Dance - malá skupina (junioři):
   
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
VANESA SMIELAK
A KATEŘINA VYKOUPILOVÁ
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
- ŠÁRKA PAVLISKOVÁ
A KATEŘINA ROZKOŠOVÁ
 DISCO DANCE - DUETA (junioři): DISCO DANCE - DUETA (hlavní kategorie):

 

 
   
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
- BÁRA HALADEJOVÁ
A MARKÉTA HALADEJOVÁ
MISTR ČESKÉ REPUBLIKY 2017
- VANESA SMIELAK
SHOW DANCE - DUETA (hlavní kategorie): DISCO DANCE - SÓLO (junioři):
   
   
VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"ČAS NEČEKÁ"
 VICEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY 2017
- VOJTĚCH SCHNEIDER
Show Dance Formace (hlavní kategorie)

 SHOW DANCE - SÓLO (junioři)
a
DISCO DANCE - SÓLO (junioři)

   
VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"POMPEJE - VE STÍNU VESUVU"

VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"RED VELVET"

Show Dance Formace (junioři): Disco Dance - malá skupina (junioři): 
 
   
VÍTĚZOVÉ CELOREPUBLIKOVÉHO KOLA
NÁRODNÍ II. LIGY FORMACÍ 2017
"MINTS"    
VÍTĚZOVÉ CELOREPUBLIKOVÉHO KOLA
NÁRODNÍ II. LIGY FORMACÍ 2017
"CHARLIE CHAPLIN"  
Disco Dance Formace (junioři "B"): Show Dance Formace (junioři "B"):
   
VÍTĚZOVÉ CELOREPUBLIKOVÉHO KOLA
MALÝCH HOBBY FORMACÍ 2017
"ČERVENÉ KARKULKY"
 VÍTĚZOVÉ CELOREPUBLIKOVÉHO KOLA
MALÝCH HOBBY FORMACÍ 2017
"JEDEME DÁL"
Hobby Disco Malé Formace (MINI):   Hobby Disco Malé Formace (MINI):
 
   
VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY 2017
"SEDM V JEDNÉ"
 
Disco Dance - malá skupina (hlavní kategorie):   

Kontaktujte nás

 
AKCENT OSTRAVA, taneční klub
+420 737 248 053

Kalendář akcí


Naši partneři a dotace




Statutární město Ostrava

 

   

                                                             

 

 


Městský obvod Ostrava – Jih